كدخبر: ۱۹۵۳
تاريخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۷:۲۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
شجاعت رییس جمهوری در عذرخواهی از ملت ستودنی است
ابوشهرنیوز: امام جمعه جم بوشهر گفت: شجاعت رییس جمهوری در برنامه زنده تلویزیونی و عذرخواهی از مردم به خاطر تحمل زحمت ناشی از نحوه توزیع سبد کالا، اقدامی ستودنی است.
به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمد گنجی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: وقتی بالاترین مقام اجرایی کشور به طور شفاف در این مورد اظهارنظر می کند دلیلی ندارد عده ای در داخل برای حرکت دشمن در رسانه های مجازی و مکتوب خدمات نظام را زیرسووال ببرند.

وی یادآورشد: در مورد مسایل هسته ای نیز که رهبر معظم انقلاب با حساسیت آن را رصد می کند و از تیم مذاکره کننده به عنوان بچه های مورد اعتماد انقلاب یاد می کند دلیلی ندارد عده ای با طرح برخی مسایل واهی و دامن زدن به شایعات باعث دلسردی مردم از انقلاب شوند.

امام جمعه جم اضافه کرد: نباید عده ای به خود اجازه دهند در مسایل هسته ای جلوتر از رهبری قرار گیرند.

وی گفت: تبعات کشمکش های دولت قبل برای کشور مشخص است برهمین اساس همه باید با وحدت و همدلی دولت جدید را در انجام مسوولیتش یاری کنند.

گنجی ادامه داد: دشمن به خاطر برخی اختلافاتی که در کشور بروز می کند برای اهداف خود خیز برمی دارد و نباید در داخل نیز کسانی با سیاست های دشمن همراهی کنند.

وی یادآورشد: دشمن با ترفند و دسیسه های مختلف تلاش برای ناکامی انقلاب انجام می دهد در داخل نباید افرادی در اردوگاه دشمن قرار گیرند.

امام جمعه جم گفت: همان طور که ملت ایران درهشت سال دفاع مقدس با وحدت و همدلی بر دنیای کفر پیروز شد در این برهه از انقلاب هم باید همه دلسوزان انقلاب دست در دست هم دهند تا اهداف انقلاب بیش از پیش محقق شود.

وی با گرامیداشت دهه فجر افزود: حضرت امام (ره) از انقلاب اسلامی به عنوان معجزه قرن یادکرد که با حضور هوشمندانه مردم پیروز شد و حفظ آن نیز در گرو بصیرت و تبعیت از رهبری است.
Bookmark and Share
نام:
ايميل:
* نظر: