كدخبر: ۲۲۸۶
تاريخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
سردار عباس زاده خبر داد ؛
دستگیری فردي که پدر خود را به قتل رسانده بود
ابوشهرنیوز : فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت :مرد 36 ساله ايي که به علت اختلاف مالي پدرش را کشته بود دستگير و به قتل اعتراف کرد.


به نقل از بوشهرنیوز ،فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت :مرد 36 ساله ايي که به علت اختلاف مالي پدرش را کشته بود دستگير و به قتل اعتراف کرد.
نابه این گزارش ، سردار" حيدرعباس زاده" گفت: در آذرسال 92 از طريق مرکز فوريت هاي پليسي 110 از وقوع يک فقره قتل در خيابان مدرس شهر بوشهر اطلاع حاصل، بلافاصله تيم هاي عملياتي در صحنه حضوريافته و مشخص شد فرد 76ساله اي به هويت معمار احد در منزلش با سلاح گرم با يک تير به قتل رسيده است.

وي تصريح کرد: پليس اگاهي استان با هماهنگي قاضي شعبه دوم دادسراي عمومي و انقلاب بوشهر اقدامات و تلاش هاي گسترده اي با همکاري فرمانده انتظامي شهرستان بوشهر جهت شناسايي قاتل انجام داده و تعدادي افراد به عنوان مظنون از جمله يکي از فرزندان مقتول دستگير شدند.

سردار عباس زاده گفت: با بدست آوردن سرنخ هاي متعدد يکي از فرزندان مقتول به هويت قاسم بعنوان متهم اصلي مورد بازجويي قرار گرفت که با اعتراف به قتل پدرش به انگيزه مالي با حضور قاضي پرونده صحنه جرم بازسازي، صورتجلسه، نهايتا قاتل تحويل زندان شد.
Bookmark and Share
نام:
ايميل:
* نظر: